background
Logo Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Logo Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Latest matches

1 March 2024, Friday

TV
Round: 1
No 1
Trefl Gdańsk
15:00
MKS Gryf Szczecinek
TV
Round: 1
No 1
KS Metro Family Warszawa
15:00
MKS Bzura Ozorków
TV
Round: 1
No 1
UMKS Kęczanin Kęty
15:00
Karpaty MOSiR Krosno
TV
Round: 1
No 1
AKS Rzeszów
15:00
MKS Kraśnik
TV
Round: 1
No 1
KKS Mickiewicz Kluczbork
15:00
UKS Volley Concept Katowice
TV
Round: 1
No 1
AOZ Rzeszów
15:00
SKPS Dunajec Nowy Sącz
TV
Round: 1
No 1
STS Kospel/AS 1 Koszalin
15:00
GSZS/KS Atak Gorzów Wielkopolski
TV
Round: 1
No 1
Aluron CMC Wybicki Kielce
15:00
KS Hutnik Kraków
TV
Round: 1
No 1
Enea Energetyk Poznań
15:00
SPS Lębork
TV
Round: 1
No 1
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
15:00
DOFU Bielawianka-Bester Bielawa
TV
Round: 1
No 1
BKS Chemik SM Bydgoszcz
15:00
RCS Czarni Radom
TV
Round: 1
No 1
Tauron Gwardia Wrocław
15:00
ASK Kronospan Strzelce Opolskie
TV
Round: 1
No 1
AZS UWM Olsztyn
15:00
MUKS Jantar Kalisz
TV
Round: 1
No 1
UMKS MOS Wola Tramwaje Warszawskie
16:00
Tytani Białystok
TV
Round: 1
No 1
UKS ZSMS Trzyna-stka Zielona Góra
16:00
IUKS Jedynka Poznań
TV
Round: 1
No 1
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa
16:00
UKS AS Zduńska Wola
TV
Round: 1
No 2
Jet Service LOMS Joker Piła-Powiat Pilski
17:00
UKS Jedynka Międzyrzecz
TV
Round: 1
No 2
KPS Chełmiec Wałbrzych
17:00
KS Wifama Łódź
TV
Round: 1
No 2
EKS Skra Bełchatów
17:30
Tauron Norwid Częstochowa
TV
Round: 1
No 2
Toms MAS Astra Nowa Sól
17:30
ZSM Stocznia Darłowo
TV
Round: 1
No 2
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
17:30
AS Stal Nysa
TV
Round: 1
No 2
SMS GUMP Ostrowiec Świętokrzyski
17:30
TPS Lublin
TV
Round: 1
No 2
SKFiS KaEmKa Starogard Gdański
17:30
UKS Szamotulanin Szamotuły
TV
Round: 1
No 2
UKS Serbinów Biała Podlaska
17:30
LTS Feniks Leżajsk
TV
Round: 1
No 2
BAS REA Białystok
17:30
UMKS MKS MDK Warszawa
TV
Round: 1
No 2
SMS Ostróda
17:30
MKS Optima Hajnówka
TV
Round: 1
No 2
SMS Sparta AGH Kraków
17:30
MKS Czarni Połaniec
TV
Round: 1
No 2
UKS Iskra Warszawa
18:30
Energa MKS Truso Elbląg
TV
Round: 1
No 2
AS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:30
IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice
TV
Round: 1
No 2
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój
18:30
GKS Stoczniowiec Gdańsk